Notice Parking Facilities Under Camera Surveillance And Security Patrols Sign, Fiberglass, Black/Blue/White, 10x14"
(Pack of
1)
SKU:1673456 Item#: 1673456
Corrosion-proof
UV resistant
Designed for Indoor and Outdoor
Couldn't load pickup availability
California Proposition 65: WARNING: Cancer and Reproductive Harm -
www.P65Warnings.ca.gov
Frequently Bought Together
Round Tag Brass 1-1/2"
Couldn't load pickup availability
Bullseye #12 Bottle with Trigger Sprayer 22fl.oz
Couldn't load pickup availability
Oil-Only Sorbent Pad
Couldn't load pickup availability
1267 Petroleum Crude Oil Flammable Liquid Hazard Class 3 DOT Placard With Flame Picto, Rigid Vinyl
Couldn't load pickup availability
NFPA Sign Kit-15" Dmnd Base/3 Sets Of Nmbr "0-4"/Specif Haz Symbl Print On Clear Self-Adhs Matrl,AdV
Couldn't load pickup availability
1202 Gas-Oil-Diesel Fuel-Heating Oil Flammable Liq Haz Class 3 DOT Placard W/Flame Picto,Rigid Vinyl
Couldn't load pickup availability
Premium Nitrile Gloves, Orange, 6 Mil, Large, 100/Box
Couldn't load pickup availability
Valve Action® Permanent Paint Marker Yellow
Couldn't load pickup availability
LCT Lens Cleaning Towelettes
Couldn't load pickup availability
Flat Washer Grade 12 Thru-Hardened Steel M8
Couldn't load pickup availability
SAE Flat Washer Thru-Hardened Steel 1/4"
Couldn't load pickup availability
IFI 100/107 Top Locknut Grade C 5/8-11
Couldn't load pickup availability
Waste Oil Sign, Fiberglass
Couldn't load pickup availability
1202 Gas-Oil-Diesel Fuel-Heating Oil Flammable Liquid Haz Class 3 DOT Placard W/Flame Picto, Ad Vnyl
Couldn't load pickup availability
1863 Fuel-Aviation-Turbine-Engine Flammable Liquid Hazard Class 3 DOT Placard W/Flame Picto, Rd Vnyl
Couldn't load pickup availability
Product Description
Corrosion-proof UV resistant
Designed for Indoor and Outdoor
Technical Specifications
| Item#: | 1673456 |
|---|---|
| Type | Notice Signs |
| Color | Black/Blue/White |
| Size | 10x14 " |
| Language | English |
| Material | Fiberglass |
| Legend | Parking Facilities Under Camera Surveillance And Security Patrols |
| Sign Header | Notice |
| Front Legend | Parking Facilities Under Camera Surveillance And Security Patrols |
| Height | 10 " |
| Width | 14 " |
| Description | Notice Sign |
| Quantity Per Package | 1 Ea. |
| UNSPSC #: | 55121704 |
| TAA Compliant: | Yes |
Product Restrictions
California Proposition 65: WARNING: Cancer and Reproductive Harm -
www.P65Warnings.ca.gov