Spring-Lok Punch Rack, 1-1/2" H x 4-3/4" W x 2-1/4" D
(Pack of
1)
SKU:A1R03 Item#: A1R03
Spring-Lok Punch Rack, 1-1/2" H x 4-3/4" W x 2-1/4" D
Read MoreCouldn't load pickup availability
Catalog page#: 2-17
Frequently Bought Together
Butt Connector 16 to 14 AWG Blue
Couldn't load pickup availability
USS Flat Washer Thru-Hardened Steel 3/8"
Couldn't load pickup availability
Nylon Cable Tie 4" Black
Couldn't load pickup availability
Wypall Wipers And Towel Dispenser
Couldn't load pickup availability
Bin Stand With 12" Legs
Couldn't load pickup availability
Bin Stand with 8" Legs
Couldn't load pickup availability
72 Ramped Compartment Brown Steel Storage Bin
Couldn't load pickup availability
Space Saver Brown Steel Rack
Couldn't load pickup availability
8" Legs Steel Brown Bin Stand
Couldn't load pickup availability
Reduced Shank Drill Bit Stand
Couldn't load pickup availability
Cutting Tool Cabinet Stand With 15" Legs
Couldn't load pickup availability
Hole Saw Rack
Couldn't load pickup availability
Product Description
Spring-Lok Punch Rack, 1-1/2" H x 4-3/4" W x 2-1/4" DTechnical Specifications
| Item#: | A1R03 |
|---|---|
| Description | Metal Rack for Spring-Lok Punch Set No. 92092 |
| Type | Punches |
| Material | Metal |
| Style | Spring-Lok Punch |
| Number of Compartments | 12 |
| Set Number | 92092 |
| Width | 4-3/4 " |
| Height | 1-1/2 " |
| Depth | 2-1/4 " |
| UNSPSC #: | 24112401 |
| TAA Compliant: | Yes |
| Weight: | 1.0 lb |
