This Is The Cleanest Department In The Plant Good Work! Label, Adhesive Vinyl, Black/Blue/White, 7x10"
(Pack of
1)
SKU:1669780 Item#: 1669780
Corrosion-proof
UV resistant
Designed for Indoor and Outdoor
Couldn't load pickup availability
California Proposition 65: WARNING: Cancer and Reproductive Harm -
www.P65Warnings.ca.gov
Frequently Bought Together
Ear Plug Dispenser
Couldn't load pickup availability
Auto-Darkening Panoramic View Welding Helmet
Couldn't load pickup availability
WypAll X80 ShopPro Towel 12.5 x 13.4"
Couldn't load pickup availability
Caution EYE PROTECTION REQUIRED Sign
Couldn't load pickup availability
EYE WASH Sign
Couldn't load pickup availability
Danger Diesel Fuel Label, Adhesive Vinyl
Couldn't load pickup availability
SafetyPro 8 Mil Nitrile Glove Orange X-Large
Couldn't load pickup availability
WypAll X80 ShopPro Towel 12.5 x 16.8"
Couldn't load pickup availability
Valve Action® Permanent Paint Marker White
Couldn't load pickup availability
Nylon Cable Tie 4" Black
Couldn't load pickup availability
Cross-Over Socket Extension Set, 3/8" Drive, 3 Piece
Couldn't load pickup availability
USS Flat Washer Thru-Hardened Steel 5/16"
Couldn't load pickup availability
Danger FLAMMABLE MATERIAL Sign
Couldn't load pickup availability
Placard Holder W/Flammable 1987/1863/1203/1993/1993/3475 (Class 3)/Blank Legend Worded Set, Aluminum
Couldn't load pickup availability
Danger FLAMMABLE Sign
Couldn't load pickup availability
Product Description
Corrosion-proof UV resistant
Designed for Indoor and Outdoor
Technical Specifications
| Item#: | 1669780 |
|---|---|
| Type | General Signs |
| Color | Black/Blue/White |
| Size | 7x10 " |
| Language | English |
| Material | Adhesive Vinyl |
| Legend | This Is The Cleanest Department In The Plant Good Work! |
| Sign Header | Non Header |
| Front Legend | This Is The Cleanest Department In The Plant Good Work! |
| Height | 7 " |
| Style | Labels |
| Width | 10 " |
| Description | General Sign |
| Quantity Per Package | 1 ea. |
| UNSPSC #: | 55121704 |
| TAA Compliant: | Yes |
Product Restrictions
California Proposition 65: WARNING: Cancer and Reproductive Harm -
www.P65Warnings.ca.gov