Notice Truck Delivery Only-All Other Personnel Must Check In At Front Office Sign, Plastic .040, Black/Blue/White, 14x20", Pre-Drilled Mounting Holes
(Pack of
1)
SKU:1671448 Item#: 1671448
Corrosion-proof
UV resistant
Designed for Indoor and Outdoor
Couldn't load pickup availability
California Proposition 65: WARNING: Cancer and Reproductive Harm -
www.P65Warnings.ca.gov
Frequently Bought Together
Universal Sorbent Roll
Couldn't load pickup availability
Humpback All-in-One Pressure Washer System 3,000 PSI
Couldn't load pickup availability
Valve Action® Permanent Paint Marker Silver
Couldn't load pickup availability
Refrigerated Liquid Style C Pipe Marker Label, Adhesive Vinyl
Couldn't load pickup availability
Used Oil Pressure Sensitive Decal, Adhesive Vinyl
Couldn't load pickup availability
City Gas Style A Pipe Marker Label, Adhesive Vinyl
Couldn't load pickup availability
CL1 Checklite Safety Glasses
Couldn't load pickup availability
Diamond-Textured Nitrile Gloves, Orange, 6 Mil, Large, 100/Box
Couldn't load pickup availability
Valve Action® Permanent Paint Marker Black
Couldn't load pickup availability
Flat Washer Grade 12 Thru-Hardened Steel M10
Couldn't load pickup availability
2Pc Index-Tend Pry Bar Set
Couldn't load pickup availability
Hex Nut Grade 5 Steel 3/8-16
Couldn't load pickup availability
Danger FLAMMABLE Sign
Couldn't load pickup availability
Caution WATCH YOUR STEP Sign
Couldn't load pickup availability
Danger All Persons Using This Grinder Must Wear Goggles Label, Adhesive Vinyl
Couldn't load pickup availability
Product Description
Corrosion-proof UV resistant
Designed for Indoor and Outdoor
Technical Specifications
| Item#: | 1671448 |
|---|---|
| Type | Notice Signs |
| Color | Black/Blue/White |
| Size | 14x20 " |
| Language | English |
| Material | Plastic .040 |
| Legend | Truck Delivery Only-All Other Personnel Must Check In At Front Office |
| Sign Header | Notice |
| Front Legend | Truck Delivery Only-All Other Personnel Must Check In At Front Office |
| Height | 14 " |
| Style | Wall Mounted |
| Width | 20 " |
| Mounting Configurations | Pre-Drilled Mounting Holes |
| Description | Notice Sign |
| Quantity Per Package | 1 ea. |
| UNSPSC #: | 55121704 |
| TAA Compliant: | Yes |
Product Restrictions
California Proposition 65: WARNING: Cancer and Reproductive Harm -
www.P65Warnings.ca.gov